| Other Names | MAX11190ATE+T-ND MAX11190ATE+TTR | |
| call me | [email protected] | |
OPTOISO 2.5KV OPN COLLECTOR 8DIP
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8-DIP
IDC CABLE - CSC26G/AE26G/CSC26G
IDC CABLE - CCE26G/AE26G/X
SCR NON-SENSITIVE GATE 8.0A 600V
RES 110 OHM 1/6W 5% AXIAL
CAP TANT 2.2UF 16V 20% RADIAL
CAP TANT 4.7UF 50V 20% RADIAL
CAP TANT 3.3UF 50V 20% RADIAL
CAP TANT 1.5UF 50V 20% RADIAL